Senfoni seansları enerjetik güçlendirme ve değişimle ilgilidir ve sizi tamamen farklı bir şekilde YAŞAMAYA açılmaya davet edebilir. Her bir kişi, alıp kabul etme ve hediyelendirme enerjileriyle eşsiz bir kapasiteye sahiptir ve bir Senfoni Seansı, gerçekten siz ve bedeniniz için gerçek olana erişmeye başlamanıza izin verir- bu realitede olarak satın aldığınız her şeyin ötesinde.

Senfoni Seansları, Access Consciousness araçlarına ve Dr.Dain Heer tarafından yaratılan enerjetik dönüşüm çalışmalarına dayanır.

Dünya ile tını uyumumuzun olağanüstü ve mutlak bir yetenek olduğunu ve bu yeteneğe her birimizin sahip olduğunu biliyor musunuz?   Hepimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Üstelik kendi biricik varlıklarımızın farklılığı ve çeşitliliği bu gezegen için olağanüstü bir katkı yaratabilecek durumda.

Bu seansla birlikte olasılıklar evreninden birlik bilincine doğru bir yolculuğa çıkacak ve mucizeleri neşe, kolaylık ve ihtişamla yaşamınıza dahil edeceksiniz.

Siz yürüyen bir olasılıklar patlaması mısınız? Daha önce hiç duyulmamış, görülmemiş ve konuşulmamış enerjilerle dolu yeni ve kocaman bir oyun alanı yaratmak ister misiniz kendinize?

Bu seansta kendi gerçek enerjinizi fark edecek, evrenin sonsuz olasılıklarıyla kendi muhteşem enerjinizin birliğini hissedeceksiniz. Bu müthiş birleşme şimdiye dek hiç hissetmediğiniz kadar olağanüstü hissetmeniz ve tüm gerçekliğinizi değiştirmenize neden olacak.

Hazır mısınız?

Başka neler mümkün?

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo