• Öfkeyi Dönüştürmek

Kızgınlık, öfke, hiddet ve nefret ile ilgili, sizi bu realitenin hapishanesinin içinde tutan çeldirici implantların varoluşunu eritir.

  • Hayatta Kalma Mücadelesini Dönüştürmek

Her ne yaparsanız yapın hayatta kalmanın ızdırabından mı yapıyorsunuz?

Eğer hayatta kalmanın neşesinden yaparsanız gezegenin neşesine katkıda bulunursunuz. Sizin coşkunuz, evrenin size katkıda bulunmasına izin veren şeydir.

  • Cinsellik ve Sekse Bakışı Dönüştürmek

Cinsellik ve seks ile ilgili ne kadar bastırılmış duygularınız var?

Etrafındaki her şeyi değiştiren katalist olmamak için duygularınızı ne kadar bastırdınız? Bunların ne kadarını vajinanıza bastırdınız ki hiçbir şeyi almaya izin vermiyorsunuz?

Ya eğer daha fazla bedeninize izin vermenizin zamanı geldiyse, birlikte neler mümkün?

  • Korkuyu Dönüştürmek

Korku her zaman bir yalandır. Korku ya başka birisinin bakış açısıdır.

Ya da sizin realitenizi değiştirebilecek olanlara gerçekten bakmak istemekten sizi alıkoymak için tasarlanmış ekilmiş bir bakış açısıdır.

Adına korku dediğiniz -ki varlık olan sizin aslında bulunduğunuz yer burasıdır- sizi bakmaktan alıkoymak için tasarlanmıştır.

Ya siz tamamen farklı bir şey olmaya gönüllü olsaydınız?

Siz o farklı olasılık olmaya gönüllü müsünüz?

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo