Access Consciousness, zihnimizde, bedenimizde, duygularımızda ve hayatımızda farkındalık, değişiklik ve gelişim sağlamak amacıyla tasarlanmış araçlar, süreçler, teknikler ve düşünceler setidir. 1990 yılında Gary Douglas tarafından kurulmuş son 20 yılda Dr. Dain Heer’in katkılarıyla geliştirilmiştir. Dünya üzerinde var olan 193 ülkenin 175’inde Access Consciousness teknikleri uygulanmaktadır.

ACCESS CONSCIOUSNESS İLE NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRİZ?

Birkaç Cümleyle Access Consciousness

Access Consciousness hayatınızda bugüne kadar değiştirmeyi isteyip değiştiremediğiniz ve arzuladığınız her şeyi yaratabilmeniz için yöntem, araç ve sorular sunan bir sistemdir.

Arzuladığınız hayatı yaratmak adına, hayat değiştiren teknikler, araçlar ve prosesler SİZİ güçlendirmek için tasarlandılar. Bu teknikler ile daha bilinçli olacak ve alıp kabul etmenin önüne koyduğunuz tüm engelleri kaldırabileceksiniz.

Bilinç her şeyi içerir ve hiçbir şeyi yargılamaz. Access’in amacı; bir bilinç ve birlik dünyası yaratmaktır. Yargılarınızdan arınmanızı ve farkındalığa erişiminizi sağlayacaktır.

Access’ in amacı, birlik yaratmak ve bu kutupluluktan ve yargıdan özgürleştirmektir. Sizin hayattan daha fazlasını almanız için kendinizi açmanızı, (alıp kabul etmeyi kolaylaştırır) her zaman başka bir seçim yapma şansınız olduğunu hatırlatır. Bugüne kadar sizin değiştirmek isteyip de değiştiremediğiniz ya da değişebileceğini bile düşünemediğiniz her şeyi değiştirebilmek ile ilgili araçlar ve farkındalıklar verir.

Ya farklı bir şeyin başlangıcı olabilseydi? Ya yaşamınız tekrar daha fazla eğlenceli olabilseydi?

Doğduğunuz andan itibaren ebeveynleriniz, yakınlarınız, öğretmenleriniz ve toplumunuz tarafından aslında size ait olmayan, çeşitli yargılarla donatılırız. Böylece, biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unuturuz. Yargılar, her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratır. Hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışırız. Dolayısıyla gerçekte değişmesini istediğimiz şeyleri değiştirme imkânımız kalmaz.

Access’ in araçları bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı verir. Eğer buna izin verebilirseniz, tüm hayatınız değişebilir.

ACCESS CONSCIOUSNESS NASIL ÇALIŞIR?

Eğer elinizde, hayatınızı engelleyen her şeyi kaldırabilecek ve arzuladığınız hayatı yaşayabilmenizi sağlayacak çok basit bir rehber olsaydı, SİZ bu rehberi kullanır mıydınız?

İşte; Access Consciousness ile biz SİZE bu rehberi sunuyoruz…

Nereden Başlamalıyım? Diyorsanız

Şu an buradasınız. Bu ilk adım… Bir sonraki adımınız ne mi olacak? Access Consciousness; sizin bildiğinizi bildiğiniz ve seçimlerinizin geleceğinizi yaratacağı üzerine kurulu… SİZ’in için muhteşem olacak herhangi bir şeyin seçimi için sonsuz olasılıklar var.

Aradığınız Ne? Hayatınıza neyi ekleyebilirsiniz? Nereden başlamak istersiniz? Ve hiçbir şey doğru ya da yanlış olmasaydı neyi seçerdiniz?

 

ACCESS CONSCIOUSNESS METOTLARI NELERDİR?

Çeşitli sınıflar, beden çalışmaları ve özel seanslar, sertifikalı uygulamacıların (yardımcılar, uzmanlar, yönetmenler vb.) kullandıkları sözel uygulama teknikleri size neleri bildiğinizi bilmenin için güçlendirirler. Sizi kanal olarak kullanarak, arzuladığınız yaşamı seçmenize ve oluşturmanıza olanak sağlayan hangi seçimlerin ve olasılıkların hazır ve var olduğu hakkında daha bilinçli olmanızı sağlar.

Uygulamalar iki türlüdür. Birincisi dokunularak elle yapılır, diğeri sözel süreçlerle tamamen bilinç ve farkındalığı arttırmaya yöneliktir.

Access Bilinçlilik sistemin için de Access Bars kadar çok etkili ve değişim yaratan 50 adet Access Beden uygulamaları vardır. Beden üzerinde gerginlik, direnç, rahatsızlıkların ve bedenlerin yaşamakta olduğu birçok husus ile başa çıkmanızı mümkün kılacak elle yapılan çalışmalar vardır.

İkinci olarak sözel süreçlerle yapılanlara örnek olarak, spesifik konularda Access Bilinçlilik sisteminin araçları kullanılarak geliştirilen workshop ve seminerler vardır. Bunlardan bazıları; Bars, Foundation, Suistimale Tutunma, Varolmanın Enerjetik Sentezi (ESB), Senfoni Seansları, Alışkanlıklardan Kurtulma, Access Consciousness Facelift (Enerjik Yüz Germe) , Enerjetik Beden Seansları, Senin İçin Doğru Ses, Senin İçin Doğru Zenginlik, Para Problem Değil, Problem Sensin, Nasıl Para Olunur? Borçtan Parayla Oynamaya, İşin Neşesi, Hafif ya da Ağır, Yarat ya da Öl gibi, temel sınıfları ve İleri Seviye sınıfları vardır.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo