Eğer finansal durumunuzu değiştirecekseniz, hayatınızda para olan şeyi değiştireceksiniz. O zaman her şeye izin vermeyi öğrenmeliyiz.

Olduğunuz şeyi, sahip olacağınız şeyi olmalısınız. Sizde, içinizde, olmayan hiçbir şeye sahip olamazsınız. Eğer parayı kendinizin dışında olan bir şey olarak görürseniz, ona sahip olamazsınız. Eğer parayı varlığınızın dışındaki yerlerde görürseniz ona hiç sahip olamazsınız. Ve sizin bakış açınızdan asla yeterince para olamayacaktır.

Paraya sahip olmanız için diğer insanların seçmeye ve olmaya gönüllü olmadığı şeylerden birine seçmek ve olmak için siz gönüllü olmalısınız.

Herkesten ve her şeyden almaya istekli olmanız durumunda size katkısı olacak bir şey vardır. Her bir insanın ve her şeyin size katkı sağlayabileceğini görmeye istekli olduğunuzda, olasılığın değerli ürün olduğu bir dünya yaratırsınız.

Çoğu insan parayı bir sebebe bağlı olarak seçer. Paraya sahip olmak için bir sebep yok. O sadece bir seçim.

Çoğu insan paraya sahip olsalar bile bunu tutmayı beceremezler ki. Kaç kişiyi tanıyorsunuz paraya sahip olan ve bundan keyif alan. Çünkü onlar keyif almalarına izin verecek olan paraya sahip olmaya gönüllü değiller.

Paraya sahip olmak adına çok farklı olasılıklar var. Bunu olmaya gönüllü olmalısınız. Çoğu insan için zorluk şu, buna sahip olmak için ne gerekiyorsa yapacağım diyorlar olmak yerine. Ama bir şey olmazsanız paraya sahip olmazsınız.

Siz diğer insanların seçmeye ve olmaya gönüllü olmadığı şeylere seçmek ve olmak için gönüllü olmalısınız.

Diğer insanların sahip olduğundan farklı bir gerçeklik var burada.

Bu gerçekten sahip olmayı arzu ettiğiniz parayı oluşturmak ile ilgilidir.

Şu an sahip olduğunuz para hakkında tamamen farklı bir gerçeklik olsaydı?

Ya parayı ve zenginliği yaratmak bir eğlenceden ibaret olsaydı?

(Sizi) Tamamen parayla bir titreşim olmaya ve hiçbir sebep ve gerekçe olmadan onu almaya davet ediyorum.

Konu para olduğunda tek bir ortak sorun var. Açık olmamak ve paranın nasıl işlediğine dair bir eğitime sahip olmamak.

Servetin Kaynağı sınıfı sizi farklı seçenekleri görmenize davet eder. İlişkileriniz, para, zenginlik ve servet konusunda daha fazla farkındalık sahibi olmanıza gerekli olan tüm yolları kolaylaştırır. Hazır mısınız?

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo