Hayatımızın hemen hemen her alanında başka insanlar tarafından suistimal ediliyor, istismara uğruyoruz. Kimileri bunu bilerek kimileri ise hiç farkında olmadan yapıyor.

Suistimal ve istismar, aslında kendi realitemize sahip olma farkındalığını kaybetmemizden kaynaklanır. Bu farkındalığa sahip çıkmadığımızda sanki kendimizi gerçekleştirmek için başkalarının enerji ve alanlarına ihtiyacımız varmış gibi hissederiz. Hal böyle olunca da doğal olarak suistimal ve istismara maruz kalırız.

Fiziksel, zihinsel, duygusal, parasal ya da başka bir yapıda suistimale veya istismara maruz kaldığımızda ise bedenimiz bu duyguyu enerjetik olarak hapseder ve durmadan bu hisleri yaşamak zorunda kalırız.

Access ile bu farkındalığı yeniden kazanmak ve kendi gerçekliğimizi yaratmak çok kolay!

Daha fazla özgürlük için neler mümkün?

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo