Birleştirici bağ dokunuz yani Fasya, insan vücudunda tepeden topuğa kadar uzanan, derinin altından tüm doku katmanlarını birbirinden ayıran, bir arada tutan entegre bir yapıdır…

Beden, tüm vücudu bir arada tutan, tek ve bütün bir parça olan fasyaların iletişim kurması sayesinde fonksiyonel bir birim haline gelir.

Bilimsel olarak FASYA nın kendine ait bir sinir sisteminin olduğu ve burada geçmişte yaşanmış her türlü fiziksel ve duygusal yaraların depolandığı kabul edilmiştir. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar fasiyal sistemin soruya karşılık verdiğini örneklerle göstermiştir.

Yapısal Bedenlenmenin Enerjetik Sentezi ESSE; eller kullanılarak yapılan Access Consciousness uygulama tekniklerini bir araya getiren, bedeninizin her santimetre karesinde yer alan enerjetik sistemleri hedefleyen, benzersiz bir beden çalışmasıdır.

ESSE, bedenin yapısı ve biçiminde, hareket, fonksiyon ve enerjetik beden sistemlerinde kolaylık sağlayacak değişimler yaratmak için tasarlanmıştır. Access Consciousness araçları, hayatınızın ve bedeninizin her hali için sizi soruda olmaya davet ediyor.

ESSE seansı, hareket ile birleştirilerek, beden boyunca yargı tutkalının yapısını bozar. Bu uygulama derin doku ve aynı zamanda enerji çalışması olarak tanımlanabilir

ESSE Seansı ile bedensel ve ruhsal çözünmeleri birleştirerek geçmiş yaralardan iyileşme yolunda önemli bir adım atarak kendi öz iyileşme yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Bedeninize olan farkındalığınız geliştikçe   onunla nasıl soruda kalacağınızı, mümkün olabilecek değişiklikleri nasıl algılayacağınızı ve bu değişikliklere nasıl katkıda bulunacağınızı öğrenebilirsiniz.

Vücüdunuz sizin rehberinizdir.

Fiziksel farkındalığınızı arttırarak beden ile duygu ve zihin arasındaki bağlantıyı kurabildiğinizde daha özgür ve yaratım dolu bir hayat sizi bekliyor olacak.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo