Artık gerçekten arzu ettiğiniz geleceği yaratmaktan çeldirilmeyi bırakmanın zamanı geldi mi?

Artık tamamen mevcut olmanın ve yaşamaya başlamanın zamanı geldi mi?

Artık işlev gösterme şeklinizi değiştirmenin ve hiç mümkün olduğunu düşünmediğiniz bir var olmanın kolaylığını keşfetmenin zamanı geldi mi?

Kendinizi değiştiremiyormuşsunuz gibi görünen bir durumun içinde bulduğunuzda bir çeldirici implantın içine sıkışmış olabilirsiniz.

Bir çeldirici implant, yaşamınızdaki olaylar tarafından tetiklenmek ve sizi gerçekte olabileceğiniz her şey olmaktan ve gerçekten sahip olmak istediğiniz hayata sahip olmaktan alıkoyan çeldiricileri yaratmak üzere tasarlanmıştır. Hiçbir şeyde hiçbir seçime sahip olmadığımıza inanmamızın sebebi onlardır.

Bu kitap, çeldirici implantları tanımanıza ve onlardan özgürleşmenize olanak sağlayan bilgiler ve etkili araçlar sunmaktadır.

Çeldiricilerin Ötesinde Yaşamak, Access Consciousness’ın kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ile altı bölümlük bir tele konferans serisine dayanmaktadır.

My Story

I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way. I am a time served and qualified teaching professional, and I‘m ready now to help.I can tutor your child and ensure they remain proficient in their core subjects, and enjoy learning along the way.

masters-degree
6x-best-seller
my-story-tutor-photo